Izstādes

20.-23.oktobris Ķīpsalas izstāžu centrs. Starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde "Māja.Dzīvoklis 2011"

« Atpakaļ

No 20. līdz 23. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde mājokļa labošanai un interjera pārvērtībām “Māja. Dzīvoklis 2011”, kur tradicionāli piedalās nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji.

Izstādi apmeklē profesionāļi no Baltijas reģiona un visas Eiropas, kā arī plaša apmeklētāju publika, kas meklē visu nepieciešamo sava mājokļa uzlabošanai.

Ieskats dalībnieku sarakstā: “Alliance Profile”, “ALVK”, “Apkures katli”, “Akmens krāsnis”, “Argente”, “Attēls R”, “Baltijas Dolomīts”, “Baltic Multi Media”, “Dūmvadu meistars”, “Dinara Rudan”, “Geflor”, “Monier”, “MagdaForte”, “Mūzas istaba”, “Mozaīka”, “Eastcon AG”, “Energolukss”, “Intersols Latvija”, “Istra A”, “iRobot”, “Viessmann”, “Vides eksperts”, “Pamats un CO”, “PR Serviss”, “PRO Service”, “Krotex”, “Kvatra”, “Saluds”, “SC Siltumtehnika”, “Skārda jumti”, “Staļi”, “Terra Virtuala”, “TM heating systems”, “Timbercentre”, “Helmiks R”, “Heliotherm”, “Waterprotect” un citi.

Interese par izstādēm strauji pieaug!
Šogad apmeklētāju interese BT 1 rīkotajām izstādēm ir ievērojami pieaugusi – līdz pat 48 %. Martā notikušo būvniecības industrijas izstādi “Māja I 2011” apmeklēja par 42% vairāk interesentu nekā pērn – apmeklētāju skaits sasniedza 48 599.
Arī izstādes dalībnieku skaits bija iespaidīgs – 347 uzņēmumi no 17 pasaules valstīm. Izstādēs dominē intensīvāka un mērķtiecīgāka komunikācija, tiek meklētas jaunas sadarbības formas un risinājumi, pieaug darījumu skaits. Visi minētie faktori vieš pārliecību, ka arī rudens izstādes “Māja. Dzīvoklis 2011” rezultāti būs ievērojami labāki nekā pērn.

Izdevīgas cenas un vērtīgi padomi
Apmeklētāji vēlas saņemt labākos cenu piedāvājumus no būvniecības, remonta, labiekārtošanas un interjera preču un pakalpojumu piedāvātājiem bez starpnieku uzcenojuma, kā arī izsmeļošas konsultācijas par materiālu izmantošanu, kvalificēta meistara izvēli un pašrocīgu remontdarbu veikšanu.

Piesaki dalību!

Kompleksais piedāvājums!
Piedalieties rudens izstādē “Māja. Dzīvoklis 2011” un saņemiet īpaši izdevīgu atlaidi stenda laukuma īrei pavasara izstādē “Māja I 2012”. Lai iegūtu detalizētāku informāciju par komplekso piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar projektu vadītāju Robertu Brēdi.

« Atpakaļ

Būvmateriālu ražotāju asociācija:
Kr.Barona iela 99, Rīga, LV-1012.
leonids.jakobsons@bra.lv.

Vārdadienas šodien svin:
Rita
Vita
Olita